Usługi

Pośrednictwo

Pośrednictwo

Nasza firma przyjmuje w pośrednictwo czarterowe jachty żaglowe i motorowe . Jacht trafia do naszej floty czarterowej i jest ofertowany w naszych kanałach sprzedażowych . Zapewniamy kompleksową obsługę od momentu wodowania do slipowania oraz zimowanie jachtu . Oferujemy również usługi serwisowe, szkutnicze, usługę przygotowania jachtu do sezonu i zabezpieczenia po sezonie . Państwa jacht może generować konkretne przychody, dodatkowo w ustalonych terminach może być do Państwa dyspozycji. Forma pośrednictwa zawsze jest ustalana indywidualnie – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem celem ustalenia warunków współpracy.

Nasze jachty

Antila 33 Petarda

Antila 33 to propozycja dla żeglarzy, którzy cenią sobie luksus i nowoczesność na wodzie

Dane techniczne

Typ Jachtu
Żaglowy
Liczba Osób
8 osób
Rok Produkcji
2015r
Długosc Całkowita
10,50m
Szerokość Całkowita
3,25m
Zanurzenie max
0,45m
Zanurzenie min
1,80m
Wyskokośc w kabinie
1,90m
Powierzchnia Żagli
49m2

Mellody 30 Afrodyta

Jest laureatem nagród na targach branżowych oraz zwycięzcą regat jachtów kabinowych MamertCup . Jacht doskonale łączy w sobie przestrzeń i ergonomię.

Dane techniczne

Typ jachtu
Żaglowy
Liczba Osób
max 9
Rok Produkcji
2018
Długość Całkowita (m)
9,50
Szerokość Całkowita (m)
3
Zanurzenie max (m)
1,7
Zanurzenie min (m)
0,46
Wysokość w Kabinie (m)
1,90
Powierzchnia żagli (m)
40,00

Mellody 30 TIMI

Jest laureatem nagród na targach branżowych oraz zwycięzcą regat jachtów kabinowych Mamert Cup . Jacht doskonale łączy w sobie przestrzeń i ergonomię.

Dane techniczne

Typ jachtu:
Żaglowy
Liczba osób:
max 9
Rok produkcji:
2014
Długość całkowita (m):
9.50
Szerokość całkowita (m):
3.00
Zanurzenie maksymalne (m):
1.70
Zanurzenie minimalne (m):
0.46
Wysokość w kabinie (m):
1.90
Powierzchnia żagli (m2):
40.00

Sedna 30 Tiana

Szybki jacht turystyczny dający dużą satysfakcję z żeglugi, o sportowym charakterze. Sprawny nautycznie , mający możliwość żeglugi po morskich wodach przybrzeżnych w rejonie „C” i akwenach śródlądowych bez ograniczeń.

Dane techniczne

Typ jachtu:
Żaglowy
Liczba osób:
max 9
Długość całkowita (m):
9
Szerokość całkowita (m):
3
Zanurzenie maksymalne (m):
2
Zanurzenie minimalne (m):
0.45
Wysokość w kabinie (m):
1.90

Zobacz także

Październikowe foto impresje

2023-10-15 - Solina Październik - z aparatem na jachcie można próbować oddać przynajmniej część tego co widać z pokładu jachtu - tym razem Mellody 30 Afrodyta . Pogoda w tym roku zadziwia, 20 stopni za dnia w Październiku i ciepłe noce . Całkiem sporo jachtów , wzgórza nabrały kolorów. Czy nie warto zobaczyć to na własna oczy - Zapraszany jachty na wodzie do końca października , a może i trochę dłużej .

Zobacz

Tęcza nad Polańczykiem

Tęcza nad Polańczykiem

Zobacz

Petarda już pływa

2023-07-04 W pięknej słonecznej pogodzie , przyjechała do Polańczyka i została zwodowana Antilla 33 Petarda która wchodzi do naszej oferty czarterowej. Jacht został otaklowany jeszcze na platformie przewozowej następnie zwodowany przy na slipie WOPR CYPEL . Oczywiście po zwodowaniu jacht do godzin wieczornych cieszył przyjemnością pływania naszą ekipę z czego powstała fotorelacja -poniżej . Zapraszany do czarteru.

Zobacz